Komplekssed raviplaanid

Suu on ühtne tervik, sellepärast on alati arukas koostada kompleksne kogu suud hõlmav raviplaan. Iga inimese soovid ja ootused hambaravile on erinevad, sellepärast toimub ravi planeerimine arsti ja patsiendi koostöös.

Meie eeliseks on spetsialistidest koosneva meeskonna tihe koostöö patsiendi nõustamisel ja raviplaani koostamisel. Tihti osalevad patsiendi jaoks parima tulemuse saamiseks raviplaani täitmisel proteesiarst, kirurg, ortodont, raviarst ja hügienist.

Raviplaani koostamiseks kuulame ära Teie soovid, teeme röntgenülesvõtted ja fotod hammastest ning teostame põhjaliku suu ja hammaste seisukorra ülevaatuse. Vajadusel tellime diagnostilised kipsmudelid ning teeme hammaste ülesvahatamise lõpliku tulemuse visualiseerimiseks. Implantaaditööde planeerimisel on soovitav lõualuudest 3D uuringu tegemine. Uuringu andmed kanname arvutisse ning spetsiaalset programmi kasutades saame lõualuudest kolmemõõtmelised kujutised. Nende järgi saab täpselt hinnata lõualuude seisundit ja virtuaalselt paika panna implantaadi ideaalse asukoha ja asendi.

dr. Liina Krünvald

Restauratiivse hambaravi eriarst  RIIA JA ÜLIKOOLI TÄNAVA KLIINIKUS
Loe lisaks

dr. Ilmar Roosimaa

Hambaarst RIIA TÄNAVA KLIINIKUS
Loe lisaks

dr. Tanel Ivask

Restauratiivse hambaravi eriarst RIIA JA ÜLIKOOLI TÄNAVA KLIINIKUS
Loe lisaks